Новости

Направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб, які незаконно заволоділи транспортним засобом та викрали автомобільний компресор.

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох раніше неодноразово судимих громадян у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 289 та ч. 2  ст.185 КК України.


У ході досудового розслідування встановлено, що 19.08.2018 двоє чоловіків без постійного місця проживання перебуваючи біля ставка, який знаходиться в с. Бубнівщина Прилуцького району, за попередньою змовою між собою умисно довівши мешканця смт Мала Дівиця Прилуцького району, до безпорадного стану, шляхом схилення останнього до вживання спиртних напоїв, позбавивши його можливості активно чинити опір, в подальшому проникли до салону автомобіля марки MERCEDES – BENZ 313CDI та не маючи будь-якого права керувати чи володіти даним транспортним засобом запустили двигун ключем та незаконно заволоділи ним.


Крім того, один із зловмисників, шляхом вільного доступу з вище зазначеного автомобіля викрав автомобільний компресор марки «Зубр» вартістю 1203,93 грн. та в послідуючому обміняв його на пальне.    


На даний час кримінальне провадження перебуває на розгляді в Прилуцькому міськрайонному суді Чернігівської області.


Слідчим суддею обом зловмисникам обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

 

Довідково: санкція ч. 2 ст. 289 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.