Новости

За участі прокурора судом притягнуто до відповідальності особу уповноважену на виконання функцій держави за порушення вимог фінансового контролю

За участі місцевої прокуратури Варвинським районним судом Чернігівської області колишнього головного спеціаліста відділу культури і туризму Варвинської районної державної адміністрації Чернігівської області притягнуто до відповідальності за порушення вимог фінансового контролю. 

    

У суді прокурором доведено, що колишнім спеціалістом відділу культури і туризму Варвинської РДА, будучи суб’єктом, на якого поширюються вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомлено Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме про факт отримання доходу - набуття у власність автомобіля вартістю, що перевищує 50 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня відповідного року.


За наслідками судового розгляду правопорушника визнано винуватим  у вчинені правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 грн.


Постанова суду законної сили не набрала.