Новости

Зухвалому злочинцю призначено покарання у вигляді реального позбавлення волі

Прилуцькою місцевою прокуратурою підтримувалось публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно місцевого жителя, який на одній із вулиць міста Прилуки відкрито заволодів майном потерпілого.


Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачений, 1993 р.н., мешканець м.Прилуки, раніше не судимий, в кінці серпня 2017 року, знаходячись в мікрорайоні БАМ у нічний час відкрито викрав належний потерпілому золотий ланцюжок, чим заподіяв останньому матеріальної шкоди на загальну суму близько 100 тис. грн.


Прокурором у суді надано беззаперечні докази, за сукупністю яких вина обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ст. 186 ч.1 КК України, визнана судом доведеною. Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 25.09.2018 обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 186 ч.1 КК України, та призначено покарання у вигляді 2 - х років позбавлення волі.

 

Довідково: санкцією ч.1 ст. 186 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.