Новости

За замах на вбивство, прилучанина засуджено до 7 років позбавлення волі

Прилуцькою місцевою прокуратурою підтримувалось публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно прилучанина, який вчинив закінчений замах на вбивство місцевого мешканця.


Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачений, 1997 р.н., мешканець м.Прилуки, раніше судимий, в середині лютого 2018 року в ході виниклої сварки, на одній з вулиць міста, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, дістав з кишені власної куртки розкладний ніж та завдав один удар в ліву частину шиї та в ліву бічну частину грудної клітки потерпілому.


  Таким чином, спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді різаної рани передньої поверхні шиї та ножового поранення лівої легені з лівобічним пневмотораксом, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.


Прокурором у суді надано беззаперечні докази, за сукупністю яких вина обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ст. 15 ч.2, ст. 115 ч.1 КК України, визнана судом доведеною. Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 15.06.2018 обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 15 ч.2, ст. 115 ч.1 КК України, та призначено покарання у вигляді 7 – ми років позбавлення волі.