Новости

За несвоєчасне повідомлення НАЗК про суттєві зміни у майновому стані посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності

Постановою Ічнянського районного суду від 12.06.2018 провідного спеціаліста з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Управління соціального захисту населення Ічнянської районної державної адміністрації визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).


Установлено, що державний службовець, посада якого відповідно до статті 6 Закону України «Про державну службу» відноситься до посад категорії «в», 27.01.2018, набувши право власності згідно договору купівлі – продажу на нерухоме майно, а саме квартиру, вартість якої становить 251 тис. грн., тобто на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2018 року (88 100 грн.), несвоєчасно повідомила про суттєві зміни у майновому стані, перевищивши десятиденний строк з моменту придбання майна, шляхом заповнення та подання 13.03.2018 на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції повідомлення про суттєві зміни особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


За такі дії судом на правопорушника накладено стягнення у виді штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн.).


Робота на вказаному напрямі триває.