Новости

Прокурором доведено у суді вину лісопорушника, котрий повторно здійснив незаконну порубку дерев.

Прилуцькою місцевою прокуратурою 28.03.2018 скеровано до Прилуцького міськрайонного суду черговий обвинувальний акт відносно мешканця Прилуцького району, раніше судимого за вчинення аналогічного злочину, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 2 ст. 246 КК України, а також позовну заяву про відшкодування шкоди заподіяної незаконною порубкою.


За результатом судового розгляду,  вироком Прилуцького міськрайонного суду від 11.06.2018 правопорушника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 КК України, а саме у незаконній порубці 80 дерев породи «акація», «клен», «липа» та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки та звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном 3 роки, поклавши на засудженого ряд обовʼязків.


Крім того, вироком суду задоволено позовну заяву прокурора про відшкодування шкоди заподіяної незаконною порубкою деревини на суму понад 150 тис. грн., а також у дохід держави конфісковано незаконно здобуту деревину та знаряддя вчинення кримінального правопорушення, бензопилу.


Прилуцька місцева прокуратура й надалі вживатиме заходів, спрямованих на протидію злочинності у лісовій сфері.