Новости

Викрито хулігана

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом грубого порушення громадського порядку з  мотивів   явної   неповаги   до   суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю (ч.1 ст. 296 КК України).


В ході досудового розслідування встановлено, що мешканець  м. Прилуки неодноразово в вечірній та нічний час грубо порушував громадський порядок в центральній частині міста шляхом пошкодження та розбиття вікон та зовнішніх ролетів магазину «Українські ковбаси».


На підставі зібраних досудовим розслідуванням доказів порушнику громадського порядку повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.296 КК України.


На даний час встановлюються всі обставини, щодо можливої причетності вказаної особи до інших аналогічних злочинів на території міста.


Слідство триває.

 

Довідково: ч.1 ст.296 КК України передбачає покарання у виді штрафу від п’ятисот до тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі строком до п’яти років.