Новости

За замах на вбивство особу взято під варту

Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом замаху на умисне вбивство, тобто в умисному протиправному заподіянні смерті   двом   або   більше   особам,   за   ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, п. 1   ч.2   ст. 115 КК України.                                                                                       


В   ході   досудового розслідування встановлено, що 12.05.2018 на вул. Миру в смт. Ладан Прилуцького району, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, між двома компаніями молодиків, виникла сварка в ході якої один з них, дістав з кишені куртки ніж та завдав декілька ударів в область тулуба, область лівого та правого предплічь потерпілим.

        

Таким чином, спричинив одному з потерпілих тілесні ушкодження у вигляді ножового поранення верхньої треті правого плеча, черевної порожнини та грудної клітки, а іншому множинні ножові поранення грудної клітки з пошкодженням перикарду та правого шлуночка без проникнення в шлуночок, непроникаюче ножове поранення правої половини грудної клітки з масивним пошкодженням міжреберних м’язів, не проникаюче ножове поранення черевної порожнини, масивної колото-різаної рани правого плеча з пошкодженням м’язів біцепсу та судинно-нервового пучка, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.

        

13.05.2018 особі правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого  ч.2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (закінчений замах на умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті двом особам), вину у якому він не визнав.

        

15.05.2018, за принципової позиції прокурора, на підставі зібраних доказів підозрюваному, Прилуцьким міськрайонним судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів.

        

Вказане кримінальне провадження перебуває на контролі Прилуцької місцевої прокуратури.

        

Довідково: санкцією  ч. 2 ст. 115 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна у випадку, передбаченому пунктом 6 частини другої цієї статті.