Новости

Прилуцькою місцевою прокуратурою до суду направлено черговий обвинувальний акт стосовно лісопорушника

Прилуцькою місцевою прокуратурою 07.05.2018 скеровано до Прилуцького міськрайонного суду черговий обвинувальний акт, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1  ст.246 КК України, а також позовну заяву про відшкодування шкоди заподіяної незаконною порубкою.


У ході досудового розслідування встановлено, що мешканець м. Прилуки, з корисливих мотивів, здійснив незаконну порубку 9 дерев породи «вільха», розташованих на території об’єкту природно-заповідного фонду, а саме заказника місцевого значення урочище «Приміське», чим заподіяв істотну шкоду навколишньому природньому середовищу, котра виразилася у завданні матеріальних збитків на суму понад 10 тис. грн.


Завдяки принциповій позиції прокурора в ході досудового розслідування, за ухвалою слідчого судді, накладено арешт на незаконно здобуту деревину та на знаряддя вчинення злочину (бензопилу).


Протягом поточного 2018 року Прилуцькою місцевою прокуратурою направлено до суду 4 обвинувальних акта про вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконною порубкою деревини.


Робота на вказаному напрямку триває.

 

Довідково: санкцією ч. 1 ст. 246 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.