Новости

Встановлено факт заволодіння грошовими коштами Державного бюджету України шахрайським шляхом

Ічнянським відділом Прилуцької місцевої прокуратури у ході вивчення стану законності у бюджетній сфері встановлено факт заволодіння грошовими коштами Державного бюджету України шахрайським шляхом, у зв"язку з чим внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.


У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що одним із мешканців Ічнянського району з метою отримання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО для покриття витрат на проживання, до Управління соціального захисту населення Ічнянської РДА подано заяву, в якій умисно приховано факт наявності обставин, що впливають на призначення даного виду соціальної допомоги, а саме – наявності у власності житла на території іншій ніж тимчасово окупована, чим спричинено збитки інтересам держави на суму 17 тис. грн.


За результатами досудового розслідування Ічнянським відділом Прилуцької місцевої прокуратури обвинувальний акт направлено до Ічнянського районного суду.


Наразі триває судовий розгляд.