Новости

Викрито особу під час збуту наркотичних засобів

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту наркотичних засобів та прекурсорів (ч. 2 ст. 307 КК України).


В ході досудового розслідування встановлено, що мешканець м.Прилуки в квітні 2018 року за гроші незаконно збував громадянам власноруч виготолені наркотичні засоби наркотичні засоби опій ацетильований.


Завдяки скоординованим діям, місцевою прокуратурою спільно з Прилуцьким ВП ГУНП 24.03.2018, під час чергового збуту наркотичного засобу, особу було викрито та затримано в порядку  ст.208 КПК України.


На підставі забраних досудовим розслідуванням доказів збутчику наркотичних засобів повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.307 КК України.


Слідчим суддею за клопотанням слідчого, погодженого з прокурором підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.


Слідство триває.

 

Довідково: ч.2 ст.307 КК України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.