Новости

Прокуратура на захисті інтересів держави у сфері охорони дитинства

     Варвинським відділом Прилуцької місцевої прокуратури постійно приділяється увага стану дотримання законодавства у сфері охорони дитинства.

     Вивченням стану додержання вимог чинного законодавства щодо безпеки навчального процесу при користуванні та розпорядженні майном навчальних закладів для дітей у Варвинському районі, встановлено, що в 2017 році у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України працівниками ДСНС України у Чернігівській області проведені позапланові перевірки державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, об’єктів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, закладів відпочинку та оздоровлення дітей   Варвинського району.

       За результатами перевірки внесені приписи. Виявлені порушення створюють загрозу життю та/або здоров’ю людей, в тому числі і дітей, які відвідують заклади освіти.

        Проте, виявлені порушення в окремих закладах освіти не усунуто.

     Оскільки, в управління ДСНС України в Чернігівській області відсутні повноваження щодо звернення з позовом до суду, тому  Варвинським відділом Прилуцької місцевої прокуратури пред’явлено позов в інтересах держави про зобов’язання власника вчинити певні дії, пов’язані з усуненням порушень вимог пожежного законодавства щодо одного із загальноосвітніх закладів району.

      На разі позов перебуває на розгляді суду.