Новости

Викрито особу під час збуту наркотичних засобів

    Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту наркотичних засобів та прекурсорів (ч. 2 ст. 307 КК України).

      В ході досудового розслідування встановлено, що мешканець м.Прилуки в березні 2018 року за гроші незаконно збував громадянам прекурсори (амфетамін) та наркотичні засоби (подрібнені та висушені рослини конопель).

   Завдяки скоординованим діям, місцевою прокуратурою спільно з Прилуцьким ВП ГУНП 30.03.2018, під час чергового збуту наркотичного засобу, особу  було викрито та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

   На підставі забраних досудовим розслідуванням доказів збутчику наркотичних засобів повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.307 КК України.

     Слідчим суддею за клопотанням слідчого, погодженого з прокурором підорюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою стром на 60 діб.

       Слідство триває.


       Довідково: ч.2 ст.307 КК України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.