Новости

Прилуцькою місцевою прокуратурою до суду направлено черговий обвинувальний акт відносно лісопорушника

      Прилуцькою місцевою прокуратурою 28.03.2018 скеровано до Прилуцького міськрайонного суду черговий обвинувальний акт, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого   ч. 2   ст. 246 КК України, а також позовну заяву про відшкодування шкоди заподіяної незаконною порубкою.

        У ході досудового розслідування встановлено, що  мешканець Прилуцького району, будучи раніше засудженим за вчинення аналогічного злочину, повторно, з корисливих мотивів, здійснив незаконне видалення 80 дерев, різних порід, розташованих на території полезахисної смуги  у межах Нетяжинської селищної ради, чим заподіяв шкоду навколишньому природньому середовищу на суму понад 150 тис. грн.

      Завдяки принциповій позиції прокурора в ході досудового розслідування, за ухвалою слідчого судді, накладено арешт на незаконно здобуту деревину, а також на знаряддя вчинення злочину: бензопилу та автомобіль, на якому зловмисник перевозив незаконно здобуту деревину.

     Протягом поточного 2018 року Прилуцькою місцевою прокуратурою направлено до суду  3 обвинувальних акта про вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним видаленням деревини.

   Прилуцька місцева прокуратура й надалі вживатиме заходів, спрямованих на протидію злочинності у лісовій сфері.


Довідково: санкцією ч. 2 ст. 246 КК України передбачено покарання у виді  обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.