Новости

Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно службової особи, яка вчинила корупційний злочин

15.03.2018 Прилуцькою місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 ч. 1 ст. 358 КК України, за фактом привласнення бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службового підроблення офіційних документів стосовно керівника підприємства, яке виконувало підрядні роботи, за фактом службового підроблення офіційних документів керівником одного із управлінь Прилуцької міської ради, який був замовником робіт та підроблення офіційного документу особою, яка здійснювала технічний нагляд під час проведення капітального ремонту закладу освіти м. Прилуки. Такими злочинними діями, місцевий бюджет міста втратив кошти в розмірі більш ніж 131 тис. грн.

        

Одне із кримінальних правопорушень, а саме, ч.2 ст.191 КК України, відповідно до примітки ст.45 КК України, відноситься до категорії корупційних злочинів.


Для належного забезпечення кримінального провадження підготовлено клопотання до слідчого судді про накладення арешту на майно підозрюваного та обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання, які розглянуті та задоволені судом.


Разом з обвинувальним актом, прокуратурою підготовлено та скеровано до суду цивільний позов про стягнення майнової шкоди завданої кримінальним правопорушенням.