Новости

Підозрюваного у вбивстві своєї матері взято під варту

Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у  кримінальному провадженні за фактом заподіяння тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.


08.01.2018 до Прилуцького ВП надійшло повідомлення про те, що до Прилуцької ЦРЛ доставлена мешканка Прилуцького району з тілесними ушкодженнями, яка не приходячи до свідомості померла в реанімаційному відділенні лікарні.


В ході проведення першочергових слідчих дій встановлено, що тілесні ушкодження потерпілій наніс її син  після спільного розпиття алкогольних напоїв.


Здобуті беззаперечні докази, у всій своїй сукупності, стали підставою для повідомлення   вказаній особі про підозру у вчиненні умисного тяжкого злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, санкцією якої передбачено безальтернативне  покарання у  вигляді  позбавлення  волі на строк від  7 до 10 років.


Завдяки принциповій позиції прокуратури підозрюваному 11.01.2018 судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

         

Досудове розслідування в кримінальному провадженні триває та перебуває на контролі Прилуцької місцевої прокуратури.