Новости

Скеровано до суду обвинувальний акт за фактом внесення до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей під час здійснення закупівель за бюджетні кошти

Під процесуальним керівництвом Варвинського відділу Прилуцької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування щодо службової особи відділу освіти обвинуваченої у внесенні до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст.366 КК України).


Встановлено, що між відділом освіти та приватним підприємством укладено договір про постачання електросковороди загальною вартістю майже 17 тис. грн. В порушення умов договору та вимог Бюджетного кодексу України службова особа внесла до офіційного документу, видаткової накладної, завідомо неправдиві відомості про факт отримання закладом електросковороди, засвідчивши це своїм підписом, при цьому товар фактично поставлений не був.


Обвинувальний акт складено та затверджено процесуальним керівником та 05.01.2018 направлено до суду для розгляду по суті.

 

Довідково: санкцією ч.1 ст. 366 КК України передбачено покарання до трьох років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.