Новости

Повідомлено про підозру особі, яка шахрайським способом заволоділа бюджетними коштами

Срібнянським відділом Прилуцької місцевої прокуратури при реалізації представницьких повноважень встановлено жительку Срібнянського району, яка незаконно прикриваючись статусом особи, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції, у шахрайський спосіб заволоділа бюджетними коштами.


Так, вказана особа звернулася до територіального органу соціального захисту населення із заявою про взяття на облік осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Отримавши статус тимчасово переміщеної особи, маючи умисел на незаконне заволодіння бюджетними коштами, звернулася до управління соціального захисту населення із заявою про призначення їй щомісячної адресної допомоги як особі, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. При наданні інформації, умисно приховала відомості про свій майновий стан, не вказавши, що має у власності житло, яке розташоване на інших територіях, ніж тимчасово окупована територія України, оскільки наявність такого житла унеможливлює призначення адресної допомоги.


В результаті вищевказаних шахрайських дій, даною особою незаконно отримано з бюджету грошових коштів на загальну суму близько 30 тис. грн.


У даному кримінальному провадженні жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, тобто у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайстві).