Новости

В черговий раз засуджено наркоторговця

Прилуцькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у суді стосовно мешканця Ічнянщини, який займався розповсюдженням особливо-небезпечного наркотичного засобу – каннабісу, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту та збуті особливо небезпечного наркотичного засобу, вчиненого повторно).         


Правоохоронці по місцю проживання чоловіка провели дві оперативні закупки особливо-небезпечного наркотичного засобу – каннабісу.                           


Крім того, під час санкціонованого обшуку в домоволодінні обвинуваченого також виявлено та вилучено рослини коноплі, які останній придбав та зберігав з метою подальшого використання і виготовлення наркотичного засобу.                                                                                                     


Так, здобуті під час досудового розслідування беззаперечні докази у своїй сукупності та принципова позиція прокурора в суді  стали підставою для ухвалення 13.12.2017 законного та справедливого вироку обвинуваченому, якому призначено покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.


До вступу вироку в законну силу засудженому залишено запобіжний захід - тримання під вартою.