Новости

Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, за фактом вбивства

Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом умисного вбивства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.


Так, 22.11.2017 року за місцем свого проживання у одному з сіл Срібнянського району було виявлено труп чоловіка з ознаками насильницької смерті.


У ході досудового розслідування встановлено, що у нічний час 21.11.2017 двоє молодиків у стані алкогольного сп’яніння прийшли до свого односельця додому та нанесли останньому численні тілесні ушкодження руками та ногами в область голови та тулуба.


Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер на місці події.


За підозрою у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення, 23.11.2017 у порядку ст. 208 КПК України затримано двох осіб, та в цей же день їм повідомлено про підозру в умисному вбивстві вчиненому за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

24.11.2017 до Срібнянського районного суду подано клопотання про обрання підозрюваним запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів.  


Вказане кримінальне провадження перебуває на контролі Прилуцької місцевої прокуратури.

 

Довідково: санкцією ч.2 ст. 115 КК України передбачено покарання від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.