Новости

За розбійний напад неповнолітнього взято під варту

Об’єктом вчинення розбійного нападу є здоров’я та власність особи, які гарантовані Конституцією України та є найвищою соціальною цінністю.


Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у  кримінальному провадженні за фактом розбійного нападу, вчиненого неповнолітніми особами.


В ході проведення першочергових слідчих дій встановлено, що 07.11.2017 близько 20 години неповнолітні особи чоловічої статі,  за попередньою   змовою, перебуваючи неподалік магазину «Світ рослин» по вул. Вокзальній у м. Прилуки, з метою незаконного заволодіння чужим майном та  власного збагачення,  діючи з корисливих мотивів, вчинили напад на місцевого жителя, поєднаний з насильством,  небезпечним для життя останнього, в ході якого, маючи єдиний  злочинний  намір  на заволодіння майном потерпілого, вимагали грошові кошти,  застосовуючи при цьому фізичне насильство, яке виразилось  в  завданні  руками  та  ногами ударів по тілу потерпілого, при цьому один з неповнолітніх наніс чоловіку 4 удари ножем в область грудної клітки.


Здобуті беззаперечні докази, у всій своїй сукупності, стали підставою для повідомлення неповнолітніх осіб про підозру у вчиненні умисного тяжкого злочину, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України, санкцією якої передбачено безальтернативне  покарання у  вигляді  позбавлення  волі на строк від  7 до 10 років.


Завдяки принциповій позиції прокуратури підозрюваним 21.11.2017 судом обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту та тримання під вартою без права внесення застави.


Досудове розслідування в кримінальному провадженні триває та перебуває на контролі Прилуцької місцевої прокуратури.