Новости

За участі прокурора судом депутата однієї з місцевих рад притягнуто до відповідальності за несвоєчасне подання декларації

За участі місцевої прокуратури 26.10.2017 Ічнянським районним судом  депутата однієї з місцевих рад притягнуто до відповідальності за порушення вимог фінансового контролю.

        

Прокурором у судовому засіданні доведено, що депутат несвоєчасно, без поважних причин подав, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

        

За наслідками судового розгляду депутата визнано винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), та накладено стягнення у виді штрафу.

        

Постанова суду набрала законної сили. Правопорушником штраф сплачено у повному обсязі.

        

Всього протягом поточного 2017 року за участі  Прилуцької місцевої прокуратури судами притягнуто до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю, а саме несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), 17 осіб.