Новости

Кримінальне провадження за фактом отримання неправомірної вигоди скеровано до суду

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання неправомірної вигоди посадовою особою філії «Прилуцька дорожньо-експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Чернігівський облавтодор» ( ч. 1 ст. 368 КК України).


В ході досудового розслідування встановлено, що працівник філії «Прилуцька ДЕД», будучи матеріально відповідальною посадовою особою, отримав від приватного підприємця неправомірну вигоду в розмірі 12 тис. грн. за відпуск асфальто-бетонної суміші.


На підставі зібраних досудовим розслідуванням доказів підозрюваний визнав свою провину у вчиненні корупційного кримінального правопорушення.


Прилуцькою місцевою прокуратурою 25.10.2017 обвинувальний акт за ч. 1 ст. 368 КК України скеровано до суду.

 

Довідково: ч. 1 ст. 368 КК України передбачене покарання у виді штрафу від однієї тисячі до тисячі п¢ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від трьох до шести місяців або позбавлення волі на строк від одного до чотирьох років з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно господарських функцій на строк до трьох років.