Новости

Шановні жителі м. Прилук, Прилуцького, Ічнянського, Варвинського, Срібнянського районів

Прилуцькою місцевою прокуратурою заплановано проведення засідання робочої групи за участю правоохоронних органів м. Прилук та Чернігівської області з питань виявлення та розкриття злочинів, пов’язаних зі зберіганням виготовленням та збутом наркотичних засобів та прекурсорів на території м. Прилук, Прилуцького, Ічнянського, Срібнянського та Варвинського районів.


Про відомі факти вчинення таких злочинів та причетних до них осіб, просимо повідомити Прилуцьку місцеву прокуратуру, надавши відповідну заяву про вчинення злочину.


Також до участі у засіданні робочої групи запрошуються депутати органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій (один представник від громадської організації), які володіють вищевказаною інформацією та мають бажання допомогти правоохоронним органам у боротьбі з наркозлочинами.


Для   участі   у   засіданні   необхідно   повідомити Прилуцьку місцеву прокуратуру за телефоном 3-02-14  або 3-01-04 надавши до 03.10.2017 наступну інформацію:


Прізвище ім’я по батькові особи, яка бажає взяти участь у засіданні робочої групи, назва громадської організації, або органу місцевого самоврядування номер контактного телефону.


Засідання робочої групи заплановано попередньо на 05.10.2017 на 14.00 годин.


Про детальний час і місце засідання робочої групи буде повідомлено додатково.