Новости

Прилуцькою місцевою прокуратурою в черговий раз скеровано до суду обвинувальний акт щодо зайняття особою гральним бізнесом

Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом).


Слідством установлено, що в приміщенні автостанції в м. Ічня функціонував підпільний гральний заклад. Організатори азартного бізнесу попіклувалися про конспірацію, тому заклад функціонував під виглядом інтернет-центру.                                                                                                      


В результаті проведеного санкціонованого обшуку, правоохоронці вилучили системні блоки з відповідним програмним забезпеченням, монітори, флеш-носії інформації та чорнову документацію.                           


Наразі, слідством зібрано докази щодо причетності особи до діяльності ігрового закладу та процесуальним керівником 29.08.2017 скеровано до суду обвинувальний акт у вчиненні нею кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2  КК України (зайняття гральним бізнесом).

 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 203-2 КК України  передбачає штраф від десяти  до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

 

 

За інформацією Прилуцької місцевої прокуратури