Новости

Направлено в суд обвинувальний акт щодо особи, яка шахрайським способом заволоділа бюджетними коштами

Срібнянським відділом Прилуцької місцевої прокуратури при реалізації представницьких повноважень встановлено жителя Срібнянського району, який незаконно прикриваючись статусом особи, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції, у шахрайський спосіб заволоділа бюджетними коштами.

        

Так, вказана особа звернулася до територіального органу соціального захисту населення із заявою про взяття на облік осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, при цьому таким не являючись, так як проживає з 2005 року на території Срібнянського району. В подальшому, отримавши статус тимчасово переміщеної особи, маючи умисел на незаконне заволодіння бюджетними коштами, звернувся до управління соціального захисту населення із заявою про призначення йому щомісячної адресної допомоги як особі, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. При наданні інформації, умисно приховав відомості про свій майновий стан, не вказавши, що має у власності житло, яке розташоване на інших територіях, ніж тимчасово окупована територія України, оскільки наявність такого житла унеможливлює призначення адресної допомоги.

        

В результаті вищевказаних шахрайських дій, даною особою незаконно отримано з бюджету грошових коштів на суму 16 тис. грн.

        

В ході досудового розслідування зловмиснику повідомлено про підозру, та процесуальним керівником в інтересах держави подано позовну заяву про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням. З метою забезпечення цивільного позову накладено арешт на майно підозрюваного.

        

19.07.2017 року обвинувальний акт у даному провадженні, разом з цивільним позовом скеровано до суду.

 

                                                                                  За інформацією Прилуцької місцевої прокуратури