Новости

За збут наркотиків - позбавлення волі

Прилуцьким міськрайонним судом засуджено місцевого жителя за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів та незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту (ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 КК України).


Прокурором в суді доведено, що житель міста Прилук, раніше неодноразово судимий за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів, маючи не зняту та не погашену в установленому порядку судимість, на шлях виправлення не став та, в період іспитового строку вчинив ряд аналогічних злочинів. Так, у березні 2017 року виготовляв наркотичний засіб – опій ацетильований, після чого збував його місцевим мешканцям. Крім того, прилуччанин для власних потреб зберігав за місцем свого проживання особливо небезпечний наркотичний засіб – каннабіс.


Обвинувачем в суді надано беззаперечні докази вини та доведено суспільну небезпеку вчинених кримінальних правопорушень.


Позицію прокурора щодо реальної міри покарання підтримано судом і  17 травня обвинуваченого засуджено  до реальної  міри покарання в вигляді позбавлення волі терміном на 6 років 2 місяць з конфіскацією майна за виключенням житла.