Новости

Хід розслідування кримінального провадження за фактом незаконного полювання в Ічнянському національному природному парку - на контролі місцевої прокуратури

На початку січня на території Ічнянського національного природного парку здійснено незаконне полювання, під час якого добуто оленя благородного.                                                                      


Враховуючи, що зазначена подія набула суспільного значення та резонансу інформуємо, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 248 КК України (незаконне полювання).                   


З метою швидкого, повного та неупередженого проведення досудового розслідування, виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або продукцію полювання, прокурорами-процесуальними керівниками забезпечено проведення першочергових (невідкладних) слідчих дій.


Завдяки скоординованим заходам правоохоронців проведено обшуки  у осіб, які ймовірно могли бути причетними до незаконного полювання, вилучено мисливську зброю, яка використовувалася при полюванні.                          


Зокрема, призначено ряд експертних досліджень та забезпечено здійснення необхідного комплексу слідчих дій для встановлення обставин, які є істотними у кримінальному провадженні.                                                        

На всі речові докази та знаряддя вчинення кримінального правопорушення накладено арешт.                                                                             


Наразі досудове розслідування триває,  його хід  перебуває на контролі місцевої прокуратури. Після отримання висновків судових експертиз, у кримінальному провадженні буде прийнято остаточне рішення.                  

 

Довідково: за незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та обєктах природно-заповідного фонду передбачена відповідальність у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до трьох років.