Новости

Прилуцькою місцевою прокуратурою вжито заходів до відшкодування збитків, заподіяних самовільним захопленням земельної ділянки

Прилуцькою місцевою прокуратурою вжито заходів до відшкодування засудженим мешканцем Прилуцького району збитків, заподіяних самовільним захопленням земельної ділянки, а саме частини    ґрунтової  злітно-посадкової  смуги  військового  містечка   № 11,   що   розташована   у м. Прилуки, площею понад 63 га, а саме до Прилуцького міськрайонного суду пред’явлено позовну заяву в інтересах держави про відшкодування шкоди заподіяної самовільним зайняттям земельної ділянки на суму понад 1 мільйон гривень.


Як раніше повідомлялось, місцевою прокуратурою виявлено факт самовільного захоплення громадянином частини ґрунтової злітно-посадкової смуги військового містечка № 11, що розташована у м. Прилуки площею понад 63 га, яку за допомогою сільськогосподарської техніки оброблено, та самовільно засіяно кукурудзою. Вказані незаконні дії громадянина кваліфікованого за ч. 2 ст. 197-1 КК України, та вироком Прилуцького міськрайонного суду винуватця засуджено до покарання у вигляді штрафу.

        

Прилуцька місцева прокуратура й надалі вживатиме заходів щодо виявлення та притягнення винних осіб за самовільне зайняття земельних ділянок.