Новости

Завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно прилучанина, який вчинив ряд крадіжок чужого майна

Прилуцькою місцевою прокуратурою за наслідками досудового розслідування  скеровано до суду  обвинувальний акт  відносно місцевого жителя, 1981 р.н., який обвинувачується у вчиненні ряду крадіжок майна (електродрелі, мобільних телефонів, велосипеда, дитячих санчат, газової плити, холодильника, ін. речей господарського призначення), а також у незаконному придбанні та  зберіганні без мети збуту наркотичних засобів ( ч.1 ст. 185, ч. 2 ст. 185, ч.3 ст. 185, ч.1 ст.309 КК України).


Досудовим розслідуванням  встановлено, що в період часу з  грудня 2016 року по лютий  2017 року обвинувачений, який ніде не працює, незаконно заволодів  майном  жителів м. Прилуки  на загальну суму близько 30 тис. гривень. Протиправні дії злочинця  зумовили надходження до прокуратури  колективного звернення від мешканців  одного з будинків по вул. Миколаївській, в якому  проживав  обвинувачений, та які стали жертвами  злочину.

 

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду для розгляду по суті.

 

Довідково: санкцією ч.3 ст. 185 КК України за вчинене особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.