Новости

Прилуцька місцева прокуратура продовжує захищати інтереси держави у сфері земельних відносин та вживати заходів щодо наповнюваності місцевого бюджету

Так, 09.02.017 апеляційним судом Чернігівської області залишено без змін рішення Прилуцького міськрайонного суду від 12.10.2016 за позовом прокурора, поданого в інтересах держави в особі Прилуцької міської ради до орендодавця, про стягнення упущеної вигоди від оренди земельних ділянок.


Встановлено, що на протязі 3 років у центрі міста власник  використовував  майно для отримання прибутку,   однак   заходів  щодо   оформлення   належним чином земельної ділянки площею 11994 м. кв. не здійснював, коштів від використання землі під будівлями до місцевого бюджету не сплачував, що призводило щорічно до недоотримання значних коштів  місцевим бюджетом.


Тож, завдяки чіткій та принциповій позиції Прилуцької місцевої прокуратури, яка підтримана апеляційним судом, на користь місцевого бюджету м. Прилуки з власника майна стягнуто понад  223 тис. грн.


28.03.2017 до Прилуцького міськрайонного суду прокуратурою подано 2 аналогічні позови про стягнення неодержаного доходу з фізичних осіб  на загальну суму 159 тис.грн.